Medicaid võib meditsiinilise vajaduse korral katta hambaklambrid

Medicaid võib meditsiinilise vajaduse korral katta hambaklambrid

Seda probleemi on lapsepõlves lihtsam parandada, kuid vähemalt 25% breketitega inimestest on täiskasvanud.

Märgid, mis näitavad, et võite vajada breketeid, on järgmised:

 • Lõualuu valu või klõpsatus esmakordsel ärkamisel või närimisel
 • Hambad ei joondu, kui teie suu on puhkeasendis
 • Nähtavalt kõverad või ülerahvastatud hambad
 • Harjamise ja hambaniidi kasutamise raskused
 • Üle- või alahambumus
 • Kõne raskused
 • Suu hingamine
 • Suulaelõhe
 • Raskused toidu närimisel

Kas Medicaid katab breketid täiskasvanutele?

Medicaid võib täiskasvanutele hambaklambrite eest maksta, kuid see on üsna haruldane. Peaksite esitama tõendid selle kohta, et teie vigane hambumus mõjutab teie üldist tervist, mitte ainult hammaste tervist. Isegi nende tõendite korral ei pruugi Medicaid nõustuda teie jaoks ortodontiliste teenustega katma.

Enamik riike pakub oma Medicaidi programmides minimaalselt erakorralisi hambaraviteenuseid, mis võivad meditsiinilise vajaduse korral pakkuda breketeid. Kuid iga riik määrab, mis on "meditsiiniline vajalik".

Ameerika Ortodontide Assotsiatsioon määratleb meditsiiniliselt vajalikku ortodontilist abi kui "teenuseid, mis võimaldavad vältida, diagnoosida, minimeerida, leevendada, korrigeerida või lahendada valu või kannatusi, füüsilisi deformatsioone või olulisi talitlushäireid (sealhulgas kolju-näo kõrvalekalded ja traumaatilised või patoloogilised anatoomilised kõrvalekalded). , raskendab haigusseisundit või põhjustab edasisi vigastusi või kahjustusi.

Medicaid ei kata breketeid kosmeetilistel põhjustel. Näiteks ei maksa programm breketite eest ainult hammaste vahekaugusest, ülekoormatud hammastest, üle- või alahambumisest tingitud välimusprobleemide lahendamiseks.

Kas Medicaid katab laste breketid?

Jah, osariigid, mis pakuvad lastele Medicaid XXI kindlustuskaitset, peavad hõlmama alla 21-aastastele Medicaidi abisaajatele hambaraviteenuseid, sealhulgas breketeid. See kohustuslik säte sisaldub varajase ja perioodilise sõeluuringu, diagnostika ja ravi (EPSDT) hüvitises.

InsureKidsnow.gov andmetel katavad mõned osariigid lastele mõeldud traksid ainult eelneva loaga. Patsientidel peab olema raske puudega ortodontiline seisund. Traksid peavad adresseerima:

 • Vale sulgumise ravi
 • Hammaste vale asetus või ebasoodne mõju

Laste tervisekindlustusprogrammi (CHIP) programmis osalevad lapsed võivad samuti olla kaetud EPSDT hüvitisega. Medicare’i ja Medicaidi teenuste keskused on aga öelnud: "Riigid ei pea täitma EPSDT teenuste taset, et pakkuda oma CHIP-kavade alusel kõiki meditsiiniliselt vajalikke teenuseid."

Kui palju maksavad breketid Medicaidiga?

Kui palju maksaksid Medicaidi breketid, sõltub sellest, mida teie ortodont tasuks, milliseid tasusid teie osariigi programm maksab ja millised kulud oleks teie vastutusel. Sõltuvalt teie osariigi Medicaidist võite olla vastutav selliste kulude eest nagu registreerimistasud, lisatasud, omavastutused või osamaksed.

Lastele mõeldud CHIP-programmi raames peaksid pered kõigi ravi- ja hambaraviteenuste eest kokku maksma maksimaalselt 5% pere sissetulekust.

Kas Medicaidiga saab tasuta breketeid saada?

Medicaid võib meditsiinilise vajaduse korral katta hambaklambrid. Medicaidi hambaravi ei ole aga kõigis osariikides saadaval. Osariigid võivad valida, kas lisada oma täiskasvanud Medicaidi abisaajatele ortodontiline hooldus või muud hambaravihüvitised.

Selles tabelis on loetletud Medicaidi hambaravi tase, mida iga osariik praegu pakub.

Medicaidi hambaravi ei kata Alabama, Delaware, Tennessee
Medicaidi hädaabi hambaravi Arizona, Florida, Georgia, Hawaii, Idaho, Maine, Maryland, Mississippi, Nevada, New Hampshire, Oklahoma, Texas, Utah ja Lääne-Virginia.
Piiratud Medicaidi hambaravi Arkansas, Colorado, Illinois, Indiana, Kansas, Kentucky, Louisiana, Michigan, Minnesota, Montana, Nebraska, Pennsylvania, Lõuna-Carolina, Lõuna-Dakota, Vermont, Virginia ja Wyoming.
Medicaidi terviklik hambaravi Alaska, California, Connecticut, Iowa, Massachusetts, Montana, New Jersey, New Mexico, New York, Põhja-Carolina, Põhja-Dakota, Ohio, Oregon, Rhode Island, Washington ja Wisconsin.

Kuidas teada saada, kas vastate breketite kaitsele

Tutvuge oma Medicaidi plaani dokumentidega, et saada teada breketite katvuse abikõlblikkuse nõuded. Saate seda teavet küsida ka oma kohalikust või osariigi Medicaidi kontorist.

Sammud, kuidas breketeid Medicaidiga katta

Enne kui saate Medicaidiga breketeid katta, peab litsentseeritud ortodont kinnitama, et teie hammaste seisund nõuab seda ravi. Täiskasvanud peaksid näitama, et hambabreketite hankimine on kõige ökonoomsem ja tõhusam viis mittehammaste terviseprobleemide parandamiseks. Mõned ortodondid pakuvad tasuta konsultatsiooni.

Et alustada Medicaidi kindlustuskaitse määramist oma elukohas, toimige järgmiselt.

 • Kontrollige, kas teie osariigi Medicaidi programmil on hambaravihüvitis, mis sisaldab breketeid.
 • Küsige oma tervishoiuteenuse osutajalt, kas hambaklambrid võivad tõsist terviseprobleemi lahendada.
 • Leidke ja korraldage ravi ortodondi juures, kes aktsepteerib Medicaidi.

KKK

Kas ortodondi teenused on Medicaidi kaudu saadaval?

Jah, Medicaid pakub ortodontilist abi, kuid on peamiselt suunatud alla 21-aastaste vajaduste katmiseks. Programm ei maksa kosmeetilistel põhjustel osutatud teenuste eest.

Kas riiklik kindlustus katab breketid?

Iga osariik määrab, kas ja kuidas ta katab oma Medicaidi abisaajatele breketeid ja muid hambaraviteenuseid. Teenus peab olema kindlaks määratud tervislikel, mitte kosmeetilistel eesmärkidel.

Kas Medicaid hõlmab laste breketeid?

Jah, Medicaid katab laste breketid, kui need on meditsiiniliselt vajalikud. EPSDT hüvitis võimaldab hambaraviteenuseid, sealhulgas ortodontilist hooldust.

Kui olete kunagi võidelnud hammastega, mis ei ole piisavalt heledad, mõistame teie valu. Soov valgendada hambaid, mis näivad kollased või tuhmid, pole uus. Lilla hambapasta aga on. Jah, sa lugesid seda õigesti. Lilla hambapasta. See võib olla uusim hammaste valgendustoodete hullus, mis turule jõuab.

Peamised äravõtmised:

 • Lilla hambapasta võib muuta hambad valgemaks peaaegu kohe pärast kasutamist.
 • See töötati välja blondidele juustele mõeldud lilla šampooniga sarnaseid teooriaid kasutades.
 • Värvikorrigeerimistehnoloogia kasutab hammaste heledamaks muutmiseks värviteooriat.
 • Lilla hambapasta ei sisalda abrasiivseid ega tugevatoimelisi valgendavaid koostisosi.
 • See võib heledamaks muuta nii loomulikke hambaid kui ka hambataastusi.

Niisiis, vaatame, mis teeb lilla hambapasta ainulaadseks, mis teadus selle taga on ja kas peaksite seda proovima.

Mis on lilla hambapasta?

Lilla hambapasta on lihtsalt lillat värvi hambapasta. See töötati välja sarnasest teooriast lilla šampoonini. Šampoonis kasutatakse lillasid värve, et võidelda messingi või kollase tooniga blondides või plaatina juustes. Sama kontseptsiooni kasutati lilla hambapasta väljatöötamiseks, mis aitab maskeerida hammaste kollaseid värve.

Lillas hambapastas kasutatakse hammaste heledamaks muutmiseks seda, mida kaubamärgid nimetavad värvi korrigeerimiseks. Hambapastatootjad kasutavad hambapastale sinakaslilla tooni andmiseks FDA poolt heaks kiidetud sünteetilisi värvaineid.

Värviparandustehnoloogia algab lihtsast teaduslikust tööriistast — värvirattast. Lilla on värvirattal otse kollase vastas, muutes need üksteist täiendavateks värvideks. Värvusteooria järgi tekivad komplementaarsete värvide segamisel kas valge või must. Kahjuks neutraliseerib selle hambapasta lilla värv hamba kollaseid toone, muutes hambad heledamaks ja valgemaks.

Kas lilla hambapasta tõesti toimib?

Nagu iga toote puhul, soovite enne sammu võtmist teada, kas see töötab. Lilla hambapasta ei ole tüüpiline valgendav toode. Enamik valgendavaid hambapastasid kasutab hammastelt plekkide puhastamiseks peroksiidide ja abrasiivide kombinatsiooni. Need meetodid võivad suurendada ohtu:

 • Hambapindade karestamine
 • Emaili nõrgenemine
 • Restauratsioonide lõhkumine
 • Värvimine restauratsioonidel ja ümber
 • Tundlikkuse suurendamine

Lilla hambapasta toimib erinevalt. See kasutab värvi, et muuta plekkide välimust teie hammastel. Seetõttu ei eemalda see tegelikult plekke ega muuda kuidagi hambaid. Värv on lihtsalt lokaalne rakendus, mis muudab hambad ajutiselt valgemaks.

Lilla hambapasta: levinud kaubamärgid

Turul on palju lillasid hambapastabrände. Enamik neist kasutab teie naeratuse heledamaks muutmiseks sarnast värvi korrigeerivat tehnoloogiat. Niisiis, sukeldugem kahte kõige populaarsemat kaubamärki.

Hismile V34 värvi korrigeeriv seerum

Tehniliselt ei ole Hismile hambapasta, vaid pigem lillakas seerum. Kandke see oma hambaharjale täpselt nagu tavaliselt hambapastat ja harjamist. Seerum ei ole mõeldud asendama teie tavalist hambapastat, kuigi saate seda valida. Hismile’i seerum on loodud töötama kõige paremini koos nende valgendavate hooldustega.

Siin on kõige levinumad põhjused, miks inimesed Hismile’i seerumit kasutavad:

 • Võib olla võimeline eemaldama teie hammaste kollaseid plekke.
 • Kasutab kahte vees lahustuvat värvainet, mis suudavad korrigeerida peaaegu iga kollase tooni.
 • See aitab tasakaalustada teie hammaste sooja ja külma toone.
 • Peroksiidivaba.

POPWHITE looduslik hambavalgendusprimer hambapasta

See hambapasta on loodud asendama teie tavalist hambapastat. Teised Popwhite’i tooted on saadaval kasutamiseks koos primer-hambapastaga ja suurendavad valgendavat toimet. Iga toode kasutab sama lillat tehnoloogiat.

Siin on kõige levinumad põhjused, miks inimesed valivad Popwhite’i lillasid tooteid:

 • Töötab looduslike hammaste, kroonide ja spoonidega.
 • Ei sisalda fluoriidi, sulfaate ega kemikaale.
 • Infundeeritud kookos- ja piparmündiõliga.
 • Võib aidata hambaid valgendada kuni 4 tooni, kui valgendajat ja kruntvärvi kasutatakse koos.

Kliendi ülevaated lillast hambapastast

Kuigi lilla hambapasta kohta on vaja rohkem uurida, on nendel toodetel valgendava toime kohta suur väide. Ja tänu sotsiaalmeediale jagavad inimesed oma kogemusi pärast nende maagiliste toodete kasutamist. Siin on see, mida võite lillat hambapastat kasutades oodata:

 • Sünteetilised värvained võivad huultel ja keelel veidi värvi muuta; see aga kaob kiiresti.
 • Valgendav toime võib olla kõige märgatavam vahetult pärast harjamist.
 • Lillad hambapastad tunduvad õrnemad kui teised valgendustooted, kuna neis ei kasutata karmimaid koostisosi.
 • Mõju oli ajutine ja kadus päeva jooksul.

Lilla hambapasta kõrvalmõjud ja riskid

Kuna lillad hambapastad kasutavad värvi korrigeerivat tehnoloogiat ilma tugevatoimelisi kemikaale ja abrasiive kasutamata, on kõrvaltoimete oht väike. Lisateabe saamiseks külastage https://active-keto-gummies-official.top/

Contents